Květové vody

Květová hydratace  – Růže

Osvěžte svou pleť a projasněte její vzhled přijemnou květovou vodou

Pokožku aktivně hydratuje, zjemňuje a zklidňuje. Regeneruje citlivou a zralou pleť a navrací jí svěžest a vitalitu, podporuje ženskost a něžnost.

  • sprej hydratuje pokožku, má hojivý a zklidňující účinek, posiluje při vyčerpání a klidní zarudlou pokožku
  • růžová voda je výborná na osvěžení pleti během dne i po večerním odlíčení, zpevňuje pleť, působí proti zánětům a omezuje tvorbu vrásek
  • hydratační mlha svou jemnou a příjemnou vůní navodí klidný a příjemný pocit duševní rovnováhy.

Růžová hydratace: rozmazluje a hladí pleť i duši, dodává pleti vitalitu a zároveň skvěle hydratuje, je výborná pro péči o zralou pokožku, dodává pocit jistoty a sebedůvěry. Pomáhá při uchování mladistvého vzhledu pokožky.

Objem: 100 ml
Spotřeba: 6 měsíců
Složení: 100 % přírodní hydroláty, vitaminy, glycerin, EO, bez přidaných konzervantů
Doporučujeme uchovávat v chladu a temnu.

Květová hydratace – Heřmánek: zklidňující a pečující, regenerační, vhodná na podrážděnou nebo zánětlivou pokožku. Vůně heřmánku přispívá k uvolnění a navození pocitu klidu a duševní pohody.
Květová hydratace – Levandule: regeneruje a tiší podrážděnou pokožku (po opalování, depilaci či holení), zklidňuje a uvolňuje, osvěžuje a zároveň pečuje o pleť.
Květová hydratace – Lípa: zklidňuje a podporuje psychickou pohodu. Vhodná pro dětskou (suchou, citlivou i zralou) pokožku. Regeneruje a zklidňuje záněty, obnovuje rovnováhu pleti, tonizuje.
Květová hydratace – Třezalka: zjemňuje a zklidňuje podrážděnou pleť. Hydrolát velmi příznivě působí na dýchací ústrojí při alergiích. Jako uklidňující tonikum působí proti přecitlivělosti a dodává pocit dobré nálady. Hydrolát z třezalky tečkované není fototoxický.
Okurková hydratace: výborně hydratuje a ochlazuje zároveň, doporučujeme používat zejména v horkých letních měsících, skvělá je i jako pleťová voda – krásně pleť zklidní a projasní

(svůj hydratační luxus můžete nosit i v kabelce v malém plastovém spreji)