Přírodní kosmetika, balzámy a květové vody

„Krásná a svěží díky přírodě“
  • Přírodní kosmetika obsahuje pouze čistě přírodní složky a 100% éterické oleje.
  • Neobsahuje silikony, které zatěžují pokožku a vlasy.
  • Nezatěžuje náš organismus, naše tělo.
  • Účinek se dostavuje pozvolna, ale zato je dlouhodobý.
  • Přírodní kosmetika pleť rozzáří, navrátí vitalitu a mladistvý vzhled. 

Květové vody = hydroláty jsou 100% přírodní produkty, které vznikají při destilaci. Jsou velmi jemné a proto se hodí k péči o tu nejcitlivější pleť i pokožku miminek. Květové vody (hydroláty) mají nádhernou vůni, neobsahují alkohol a jsou srovnatelné s pleťovými vodami.
Květové hydroláty lze použít jako hydrataci a osvěžení pleti, hodí se zároveň i k inhalaci a využít je lze i jako vlasovu kosmetiku.

Aroma obličejové oleje a séra pleť skvěle regenerují, vyživují i hydratují. Pleť nejenom ošetří ale i rozzáří a navíc mají velmi pozitivní vliv i na naši psychiku.

Dámská péče o pleť

Pánská péče

Péče o tělo a ruce

Koupel, relaxace a uvolnění

Jedna myšlenka na “Přírodní kosmetika, balzámy a květové vody”

  1. Dobrý den, vyzkoušela jsem většinu produktů od této sympatické rodinné firmy a jsem maximálně spokojena. Vše je velice příjemné, voňavé tak akorát a účinné. Pokud bych si měla vybrat jeden „nej“ přípravek, tak je to sérum na obličej. Fantasticky vyživuje, voní a přitom se velice rychle vstřebá, aniž by zanechávalo mastný film. Vybudovala jsem si na něm závislost, vozím ho všude s sebou, přimáznu se občas i přes make-up během dne. Funguje jak na mou zralou pleť, tak i na problamatickou dospívající pleť mých dcer – přestože se jedná o olej, tak jim nijak neucpává póry, jen hezky zvláčňuje. Nakoupila jsem ho i svým kamarádkáma a reakce byly vždy nadšené. Navíc jsem dostala dárkové balení s voňavými mýdly uvnitř :-).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.